نتایج جستجو برای عبارت :

آهنگ بدی زیاد کردم بهت

دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده دلبر بی نشان
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده  دیوونه تر
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک ز
خانه
یاسر مرادی
دانلود آهنگ یاسر مرادی به نام کردم هواتو
دانلود آهنگ یاسر مرادی به نام کردم هواتو
دانلود آهنگ جدید کردم هواتو از یاسر مرادی

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی کردم هواتو از یاسر مرادی

download new song from Yaser Moradi called Kardam Havato

متن آهنگ کردم هواتو از یاسر مرادی

تک آهنگ یاسر مرادی
43 views بار
۲۸ مهر ۱۳۹۸
4
دانلود آهنگ با کیفیت 128دانلود آهنگ با کیفیت 32000:00 / 00:00
آهنگ های بیشتر از یاسر مرادی
کتابی که میخونم تینیجی عاشقانه س. بامزه س. این خیلی مهم نیست. می خواستم بگم که ظاهرا تو بلاد کفر آدما ... ینی دختر پسرا، یه آهنگ دارن. یه آهنگ برای خودشون که براشون معنی خاصی داره. و من متاسفانه باید به عرض خودم برسونم که من یه آهنگ با یه نفر دارم که هر دو هفته یه بار به یادش میفتم و امشب وقتی متوجه این موضوع شدم کتابو پرت کردم یه گوشه و فهمیدم که هنوز جاش درد می کنه. لعنتی لعنتی لعنتی
به من از آهنگ زندگی بگو 
در میان تاریکی های فروکشنده 
آدم هایی که روشنی را گم کرده اند چه می دانند از زندگی؟ 
خسته ام از این اطراف مه آلود و این هوای غلیظ
خسته ام از دیدن همه ی گمشده ها
هر کسی را می بینم بی قرار است و نابینا
به قول گروس : کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچ کس به خانه اش نمی رسد!

× توی کانال حامی آهنگ باکلام dust in the wind رو پیدا کردم. خیلی باحاله. بی کلامش چند سال پیش بین دوستان قدیم مد شده بود گمونم. 
الان که سرچ کردم انگار ازون
هیراد پیشنهاد داد شب هایی,که کنار هم هستیم واسه رقص روز عروسیمون تمرین کنیم :) ,تصمیم گرفتم به پبشنهادش پاسخ مثبت بدم ,چند تا کلیپ و آهنگ دانلود کردم  و دامن کوتاه با نیمتنه ای که به سلیقه خودش خریده بودم,پوشیدم آرایش مختصری کردم و امدم توی هال,,,, آهنگ که گذاشتم توجه اش از کتابش به من جلب شد...فیلم هم گرفتیم از رقصمون,,,بیشتر از رقصیدن تحلیل رقصمون خوش,گذشت انقدر که تخس بازی در می آوردیم... . 
از وقتی تصمیم گرفتم توی زندگیم تغییر ایجاد کنم تصمیم گرفتم هیچ غم و غصه ای رو توی زندگیم راه ندم.یکی از کارهایی که کردم این بود که رو آوردم به آهنگ هایی در سبک اینایی که سندی میخونه (خودمو تو گل میپلکونوم :)) ) و آهنگ های خارجی که اصلا نمیفهمم چی داره میخونه -_- (فکر کن منی که فقط شاهین گوش میدادم یهو برم سمت سندی :/ )
یه روز توی اینستا میچرخیدم آهنگ گلی آرش و مسیح رو دیدم.خوشم اومد دانلود کردم چند بار گوش دادم دیدم دارم حس میکنم یکی ولم کرده و یا دنبا
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام قطار
یوسف زمانی به نام قطار
Yousef Zamani - Ghatar
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام ابرو کمون
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام شیک
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اسمشو چی بزارم
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام پاییز امسال
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلگیر نشو
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلت میاد
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام وای دلم رفت
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اشتباه بود
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام عاشقانه
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش دریا
دانلود آهنگ دریا بغلم کن بغلم کن که شدم تنها با صدای مسیح و آرش ای پی به همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
Download New Music BY : Masih & Arash Ap | Darya With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ دریا مسیح و آرش
♬♬♬
تا گل آلودس ماهیتو بگیر بیا این آلوده ماهی ببن که چجوری جا گذاشتیش رو زمین
من واسه تو قید دریا رو زدم به در و دیوار تنگت میزدم توو بیابون دلت نفس زدم
♬♬♬
تکست آهنگ دریا مسیح و آرش Ap
دریا بغلم کن بغلم کن که شدم تنها بغلم کن
داشتم توی آرشیو وبم میگشتم که یهو رسیدم به این آهنگ از حسین زمان...
من مدتهاست از آهنگ گوش دادن فاصله گرفتم،آهنگ ذهن رو درگیر خیال میکنه،اونم خیالات پوچ،یجورایی درک کردم چرا آهنگ گوش کردن توی دین نهی شده ولی خب قبلنا گوش میکردم....
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام دیدمت از دور خسته بود پاهات تا نگات کردم
Ahang didamet az dor khaste bod pahat ta negat kardam az Ali Yasini
دانلود آهنگ دیدمت از دور خسته بود پاهات تا نگات کردم (علی یاسینی)
دیدمت از دور خسته بود پاهات تا نگات کردم وای از اون چشمات ..♪گفتی از دست این ادما خستم زخماتو شستم بالتو بستم ..♪حالا میبینم تو یه دیوونه فکر پروازی دور از این خونه ..♪نرو زندونیت کنن باز گم نشو تو فکر پرواز ..♪
لینک دانلود آهنگ
فضیلت جناب مسلم بن عقیل در کلام پیامبر صلی الله علیه و آله
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
حدثنا الحسین بن أحمد بن إدریس رحمه الله، قال: حدثنا أبی، عن جعفر بن محمد بن مالك، قال حدثنی محمد بن الحسین بن زید، قال: حدثنا أبو أحمد محمد بن زیاد، قال: حدثنا زیاد بن المنذر، عن سعید بن جبیر، عن ابن عباس، قال: قال علی علیه السلام لرسول الله صلى الله علیه وآله: یا رسول الله، إنك لتحب عقیلا؟ قال: إی والله إنی لاحبه حبین: حبا له، وحبا لحب أبی طالب له
دانلود آهنگ ریمیکس مسیح و آرش AP به نام دریا
ریمیکس آهنگ دریا بغلم کن کاری از دی جی کهزاد تهرانی با صدای مسیح و آرش 
Remix By Dj Kahzad Tehrani
متن آهنگ دریا پیشم مسیح و آرش
♬♬♬
تا گل آلودس ماهیتو بگیر بیا این آلوده ماهی ببن که چجوری جا گذاشتیش رو زمین
من واسه تو قید دریا رو زدم به در و دیوار تنگت میزدم توو بیابون دلت نفس زدم
دریا بغلم کن بغلم کن که شدم تنها بغلم کن بین نامردا منو تک ننداز
دریا اشتباه کردم که از دست تو سر خوردم توی این مرداب با این آدما بر
درجمکران ازبهرمولا گریه کردم/برغربت و دوری زآقا گریه کردم/حضرت امیدآفرینش درجهان است/برکربلا وداغ زهرا گریه کردم/گفتند می آید ولی الله اعظم/برشیعیان مظلوم دنیاگریه کردم/آهنگ قلب ماهمیشه هست مهدی/دردفراقش داغ دلها گریه کردم/دشمن سراسرظلمهایش شد فراوان/درگوشه ای باشورتنها گریه کردم/آخربه پایان کی رسد درد فراقش/برمهدی وقرآن وطاها گریه کردم/باآن ظهورش شادمان عالم بگردد/بهرفرج من تابه فردا گریه کردم/
داشتم به آهنگ دلم برات تنگ میشه معین زد گوش میدادم.
وسطای آهنگ انگار نفس کم میاره :|
از متن آهنگ نگم که چقد چیپ و بیخودیه :|
همه آهنگ حول محور نوشتن اسم دو نفر روی شیشه بخار گرفته میچرخه :|
ینی امروز من دارم نیمه خالی لیوانو میبینم یا چی؟
دانلود آهنگ فرزاد فرخ هوای تو
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * هوای تو * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , فرزاد فرخ باشید.
دانلود آهنگ فرزاد فرخ به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Farzad Farrokh called Havaye To With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ فرزاد فرخ هوای تو
به هوای تو من تو خیال خودم بی تو پرسه زدممنو برد به همان شبی که به چشای تو زل میزدممن به دنیای تو با این احساس ناب عادت کردم عادت کردم
دانلود آهنگ علی لهراسبی نشد
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * نشد * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , علی لهراسبی باشید.
دانلود آهنگ علی لهراسبی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ali Lohrasbi called Nashod With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه علی لهراسبی به نام نشد
خیلیا رفتن کسی مثل منم تنها نشدسعیمو کردم فراموشت کنم اما نشدقلب سرد منطقیم حالا خرافاتی شدهگریه هام و خنده هام دیگه با هم قاطی
توی این قسمت میخوام یک آهنگ بهتون معرفی کنم که فضای جالبی داره و تازه پیداش کردم البته دلیلی بر جدید بودن اهنگ یا گوش ندادن شما به این اهنگ نمیشه.من فقط در این قسمت های سریالی قصد دارم آهنگ هایی که خوشم میاد و احساس میکنم قشنگ هستم معرفی کنم شاید برای شما هم قشنگ باشه، شاید.....
من با این آهنگ حس پرواز بهم دست داد و لحظات کل اهنگ رو توی خیالات به سر بردم
روی لینک زیر کلیلک کنید تا حالشو ببرید، شاید البته
دانلود آهنگ In The End – Tommee Profitt & Mellen Gi Remix
ارزش عقل
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
۲٤- علی بن محمد، عن سهل بن زیاد، عن إسماعیل بن مهران، عن بعض رجاله، عن أبی عبد الله علیه السلام قال: العقل دلیل المؤمن.
امام صادق علیه السلام فرمودند: عقل، راهنمای مومن است!
الکافی، تالیف ثقة الاسلام کلینی، جلد ۱، صفحه ۲۵، حدیث ۲۴، چاپ دار الکتب الاسلامیة
توی این چند روزی که در خودقرنطینگی گذران عمر می‌کردم، اقیانوس تلگرام و یوتیوب و رِدیت و... رو زیر و رو می‌کردم که سادِنلی! (Sudennly) به اسم «بیلی آیلیش» (Billie Eilish) برخوردم؛ کسی که اسم‌ش گویا سوژه خنده‌ست توی اینترنت (هنوز هم نمی‌دونم چرا!) و اتفاقاً هم یک خواننده پرطرفدار آمریکایی توی سبک پاپ هست و باز هم اتفاقاً به تاریخ شمسی می‌شه همون دهه هشتادی خودمون! :)
من معمولاً اصلاً آهنگی که خواننده داشته باشه گوش نمی‌دم، چه برسه به سبک پاپ و مخصوصاً خو
دانلود آهنگ i need your love از کالوین هریس
دانلود آهنگ i need your love از الی گولدینگ
دانلود آهنگ خارجی i need your love i need your time
دانلود اهنگ ای نید یور لاو ای نید یور تایم

دانلود آهنگ i need your love از madilyn bailey
دانلود کاور آهنگ i need your love
آهنگ i need your love با ترجمه
دانلود آهنگ i need your love nightcore
اومدم با کلی ذوق برا مامانم اهنگ عاشقانه گذاشتم و با صدا رسا میگم "آهنگ های عاشقانه را از ما بخواهید." بعد یکم گوش کرد گف اینو صبح شنیدم :/ دختر فلانی سر کار گذاشته بود گوش کردیم و تعریف کرد تو تولدش گذاشته :( 
+یادم نمیاد تو تولدم هیچ وقت آهنگ گذاشته باشم(همینقدر ساده زیست) فقط همیشه بابام تولدم یادش بوده و همیشه و همیشه برام کادو خریده ؛) 
خورد تو ذوقم گفتم خب پس دیگه "آهنگهای عاشقانه را از ما نخواهید برید از دخترا همکاراتون بخواهید ":( بعدم قطعش
دانلود آهنگ جدید ایوان بند به نام گل اندامدانلود موزیک جدید ایوان بند به نام گل اندام با بهترین کیفیت در سمفونی. ایوان بند هنرمند خوب کشورمان آهنگ جدیدی به نام گل اندام را در فضای مجازی منتشر کرده است. شما عزیزان و طرفدارن موسیقی میتوانید برای دانلود موزیک گل اندام و همینطور برای آهنگ های دیگر این هنرمند به بخش دانلود آهنگ و موزیک ویدیو مراجعه و این آثار بسیار جذاب را با بهترین کیفیت دانلود کنید و یا این موزیک زیبا را بصورت آنلاین در وب سایت
سلام 
دوستان گلم
میریم سراغ آهنگ پشمات که روی بیت yg خوندم
که رپر مورد علاقه خودمه
این آهنگ برای آذر 96 تولید شده
این آهنگ سبک گنگ و فان هستش
دانیال هیت تو پشت صحنه این آهنگ زحمت کشید
میکس و مستر این کارو شاهین بهزاد عزیز زده
دانلود آهنگ پشمات 320
دانلود آهنگ پشمات 128

متن آهنگ : ادامه مظلب
ادامه مطلب
کسی آهنگ عاشقانه تحصیلی نداره؟ درمورد شکست درسی مثلا... !

پ. ن. اول: می‌دونم هنوز فعالیتی نکردم که کسی از اینجا با خبر بشه و الان اینو ببینه، ولی خب، خواستم یه جایی اعلام کنم که یکی از بدترین آزمون‌های عمرم رو دادم، حالم رو هم حسابی داغون کرد، البته شاید چون حالم داغون بود خراب کردم، درهرصورت فکر می‌کردم قراره برم بترکونم. هیچی اصلا، تا دوهفته بعد خدا بزرگه، بریم برای بعدیش.
پ.ن. آخر. می‌ترسم کسی رو دنبال کنم، احساس می‌کنم باید یه مدت این
متن آهنگ ای یار غلط کردی روزبه نعمت الهی
ای یار؛ غلط کردی با یارِ دگر رفتی!از کار خود افتادی؛ در کارِ دگر رفتیصد بار ببخشودم، بر تو به تو بنمودم…ای خویش پسندیده؛ هین بارِ دگر رفتی!صد بار فسون کردم؛ خار از تو برون کردمگلزار ندانستی، در خارِ دگر رفتی
ادامه مطلب
t.me/kharejidl
دانلود آهنگ خارجی - دانلود آهنگ - دانلود آهنگ تورکی - دانلود آهنگ ترکی - آهنگ ترکی - آهنگ تورکی - دانلود آهنگ انگلیسی - آهنگ انگلیسی - دانلود آهنگ فرانسوی - آهنگ فرانسوی - دانلود آهنگ آلمانی - آهنگ آلمانی -دانلود آهنگ اسپانیایی - آهنگ اسپانیایی - دانلود آهنگ روسی - آهنگ روسی - دانلود آهنگ آذری - آهنگ آذری - دانلود آهنگ تلگرام - دانلود آهنگ telegram - آهنگ خارجی تلگرام - آهنگ تورکی تلگرام - آهنگ ترکی تلگرام - آهنگ انگلیسی تلگرام - آهنگ فرانسوی تلگرا
آهنگ ها:افزونه های زنگ تفریح،درخواست آهنگ و آهنگ های درخواستی.
در افزونه زنگ تفریح تمام آهنگ های محسن ابراهیم زاده قرار دارد که شما میتوانید آهنا را دانلود کنید و بعد از دانلود به صورت آفلاین آهنا را گوش کنید.
همچنین شما میتوانید آهنگ هایی را که در قسمت درخواست آهنگ، درخواست میکنید،در قسمت آهنگ های درخواستی گوش کنید.
موفق باشید.
دانلود آهنگ جدید ماکان بند خدا
Download New Music Macan Band Khoda
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]
وقتی همه پسم زدن شروع کردم قدم زدن / تو خلوت خودم بودم و میخواستم بگیری جونمو

ماکان بند خدا
متن آهنگ خدا ماکان بند

وقتی همه پسم زدن شروع کردم قدم زدن
توو خلوت خودم بودم و می خواستم بگیری، جونمو
گفتم؛ خدا خودت بیا و دستتوُ بذار رو شونه هام آروم بشم
چرا اینجورین باهام؛ این آدمای توی شهر
انقده پس زدن منو؛ تا از همشون دور بشم
مثِ آب
آهنگ ها:افزونه های محسن ابراهیم زاده،حامد همایون،درخواست آهنگ و آهنگ های درخواستی.
در افزونه محسن ابراهیم زاده و حامد همایون  تمام آهنگ های این دو خواننده عزیز رو قرار دارد که شما میتوانید آنها را دانلود کنید و بعد از دانلود به صورت آفلاین آهنگ ها را گوش کنید.
همچنین شما میتوانید آهنگ هایی را که در قسمت درخواست آهنگ، درخواست میکنید،در قسمت آهنگ های درخواستی گوش کنید.
موفق باشید.
متن آهنگ حامد همایون نارفیق
متن آهنگ حامد همایون به نام نارفیق
Hamed Homayoun Naa Refigh

من که درداتو بغل کردم براتدستمو تا ته عسل کردم براتمن که بارونی شدم دور و برتاما خورشیدو گرفتم رو سرتای دلیل گریه ی رو گونه هام رفتی بالا اما از رو شونه هامفکر میکردم مثل جون بودم برات اما نه من نردبون بودم براتمن کنار هیشکی دردم کم نشد من رفیقامم عوض کردم نشدهمه ی یک جوری نشون دادن بدن اونا که دورم بودن دورم زدنمن کنار هیشکی دردم کم نشد من رفیقامم عوض کردم نشدهمه
من فکر میکنم این خاطرات فلان فلان‌شده‌ اخر یک جا توی یک کوچه‌ی بن‌بستی،توی خوابی ، توی دستشویی حتی، ما را خفت میکنند و از پا درمان می‌آورد ، من به این‌ها از سر کوچه تا درِ خانه فکر کردم ، بعد از انکه از ماشین پراید نقره‌ای پیاده شدم که آهنگ هایده پخش می‌شد : من از لبِ تو منتظر یه حرف تازه‌م ! و من به سانِ یک احمق ، اشک‌هایم را روی گونه‌هایم حس کردم ! آیا باید هنوز این آهنگ من را یاد روزهای خاصی در سال ۹۵ می‌انداخت؟ آیا بهمن ۹۵ لعنتی نبود؟؟؟
دانلود آهنگ جدید اردیبهشت 99 / آهنگ های پرطرفدار جدید اردیبهشت ۱۳۹۹
گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت 99 + دانلود آهنگ برتر ایرانی با سرعت بالا اردیبهشت ماه 1399 دانلود اهنگ جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود گلچین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 و 2020 آهنگ های اردیبهشت 99 / گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 آلبوم جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود مجموعه آهنگ های تاپ و درجه یک اهنگ جدید اردیبهشت 99 و اهنگ های گلچین شده از بین آهنگهای فروردین اردیبهشت با لینک مستقیم شاد و
توی این چند روزی که در خودقرنطینگی گذران عمر می‌کردم، اقیانوس تلگرام و یوتیوب و رِدیت و... رو زیر و رو می‌کردم که سادِنلی! (Sudennly) به اسم «بیلی آیلیش» (Billie Eilish) برخوردم؛ کسی که اسم‌ش گویا سوژه خنده‌ست توی اینترنت (هنوز هم نمی‌دونم چرا!) و اتفاقاً هم یک خواننده پرطرفدار آمریکایی توی سبک پاپ هست و باز هم اتفاقاً به تاریخ شمسی می‌شه همون دهه هشتادی خودمون! :)
من معمولاً اصلاً آهنگی که خواننده داشته باشه گوش نمی‌دم، چه برسه به سبک پاپ و مخصوصاً خو
دانلود آهنگ فرزاد فرخ هوای تو
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * هوای تو * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , فرزاد فرخ باشید.
دانلود آهنگ فرزاد فرخ به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Farzad Farrokh called Havaye To With online playback , text and the best quality in mediac

متن آهنگ فرزاد فرخ هوای تو
به هوای تو من تو خیال خودم بی تو پرسه زدممنو برد به همان شبی که به چشای تو زل میزدممن به دنیای تو با این احساس ناب عادت کردم عادت کرد
دانلود آهنگ عروس کشونه ای وای قند و نشانه ای وای
دانلود آهنگ شاد برای رقص عروس و داماد
دانلود آهنگ های شاد تالار عروسی
آهنگ مناسب برای رقص تکی عروس

آهنگ شاد عروسی جدید
دانلود آهنگ تکنو برای عروسی
آهنگ شاد عروسی 2018
دانلود آهنگ حامد پهلان عروس خانم
دانلود آهنگ جدید رپ یاسر بینام به نام چشم بسته
Download Music Cheshm Basteh Yaser Binam
ترانه: یاسر بینام , موزیک: یاسر بینام , تنظیم: وحید فرج زاد 
متن آهنگ رپ جدید یاسر بینام به نام چشم بسته
روزی صدبار خودمو لعنت کردم واسه روزایی که نمیتونم برگردم / من صاف بودمو تقدیر کج رفت خواست با خودم درگیرتر شم
باز خودمو لعنت کردم واسه روزایی خوبی که از دستم رفت / سوار بود همیشه به عقلم قلبم نفهمیدم با خودم چند چندم من

دانلود آهنگ یاسر بینام ، آهنگ غمگین ۹۸ با بالاتری
,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی با نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش + کیفیت فوق العاده  ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ ای کاش از حسین توکلی همراه متن ترانه از یانگ موزیک,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش
آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول آرون افشار
امروز در وبلاگ بیز موزیک، برای شما دوستان گرامی مجموعه کامل کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول خواننده محبوب و خوش صدای ایرانی ( آرون افشار ) را گردآوری کرده ایم.
امیدواریم موردپسند شما عزیزان قرار بگیرد.
کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل
آهنگ جانم باش : ۳۳۱۱۴۵۰۸
جانم باش نوشدارو بعد مرگ فایده نداره
---
آهنگ خط و نشان (۱) : ۳۳۱۱۴۵۶۲
آهنگ خط و نشان (۲) : ۳۳۱۱۴۵۶۳
آهنگ خط و نشان (۳) : ۳۳۱۱۴۵۶۴
بی من نتوانی این خط
متن اهنگ دیوونه کن مسیح
دانلود آهنگ مسیح و آرش دیوونه وار
دانلود آهنگ آرش ap و مسیح توبه کردم
دانلود اهنگ مسیح و ارش نرو

دانلود آهنگ عاشقتم از مسیح
دانلود آهنگ مسیح و آرش ap به همه بگو
دانلود آهنگ آرش ای پی و مسیح من عوض شدم
دانلود اهنگ مسیح و ارش دیوونه بازی

مسیح و آرش AP دیوونه کن دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش AP به نام دیوونه کن Masih & Arash AP - Divooneh Kon تنظیم و میکس و مستر : سعید انصار ؛ ترانه و آهنگ : آرش AP + متن ترانه دیوونه کن از مسیح و آرش AP اسم تو شد د
متن آهنگ بابک مافی به عشق تو
میخوام که فکر کنم الان تو فکرمی میخوام که فکر کنم دلتنگی یه کمیمیخوام که فکر کنم دلگیر شدی ازم ولی دلت میخواد که برگردی بازمهنوز با عکس تو سرگرم سرگرمم رفتی نفهمیدم انگار هنوز گرمموقتی تو زندگیم انقدر اثر داری چه فکری میکنی که تنهام میذاریای عشقم ای جونم به عشق تو جوون میمونم.ای عشقم ای جونم به عشق تو جوون میمونممعروفم من به تنهایی معروفی تو به زیباییت معروفم من که دلتنگم نیستی ولی اینجاییصدات کردم نمیشنیدی نگا
دانلود آهنگ جدید اردیبهشت 99 / آهنگ های پرطرفدار جدید اردیبهشت ۱۳۹۹
گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت 99 + دانلود آهنگ برتر ایرانی با سرعت بالا اردیبهشت ماه 1399 دانلود اهنگ جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود گلچین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 و 2020 آهنگ های اردیبهشت 99 / گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 آلبوم جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود مجموعه آهنگ های تاپ و درجه یک اهنگ جدید اردیبهشت 99 و اهنگ های گلچین شده از بین آهنگهای فروردین اردیبهشت با لینک مستقیم شاد و
,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر ریمیکس,    دانلود اهنگ دختر بندر تی ام بکس با لینک مستقیم,    دانلود موزیک ویدیو تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس ناز داره چه وای ریمیکس,    ریمیکس اهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر خوشگل بندری,    متن آهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس بیخیال فردا,   
سلام 
دوستان گلم
این آهنگ سومین و آخرین همکاری من با ممد ام زد هست
که در ای آهنگ پویا دهوار هم خونده هم آهنگسازی و میکس کرده
این آهنگ در آذر 95 پخش شد تو آلبوم زیر هشت ممد بود
که یک آهنگ کاملا دلی هستش امید وارم دانلود کنید و لذت ببرید
دانلود آهنگ آخرین قطره با ام زد و دهوار

متن آهنگ : ادامه مطلب
ادامه مطلب
صدای شجریان از گوشیم که مونده‌بود زیر دفتر انضباطی به گوش می‌رسید. یه جوری تنظیمش کرده‌بودم که فقط دور و بر میز خودم شنیده بشه. 
یکی از دخترا اومد تو دفتر و گفت:«چه بامزه کار می‌کنید! موقع کار آهنگ گوش میدید:) »
اول تعجب کردم چون آهنگ گوش دادن برای من دیگه از ارکان اصلی هر فعالیتیه، ولی بعد یادم افتاد خودم هم تو دوران دبیرستان هر وقت می‌رفتم دفتر آقای م. و صدای آهنگ می‌شنیدم، هم تعجب می‌کردم و هم ذوق‌زده می‌شدم. مخصوصا اگه شجریان بود.
* به س
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود آهنگ گوشت بهرام,تفسیر آهنگ گوشت بهرام,دانلود تک آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود رایگان اهنگ گوشت بهرام,تفسیر کاور اهنگ گوشت بهرام,New Sing Bahram Called Gosht, دانلود آهنگ گوشت بهرام,تکست آهنگ گوشت بهرام, تک آهنگ گوشت بهرام, بهرام گوشت, گوشت بهرام, تفسیر آهنگ جدید بهرام 
پیداش کردم. همونی که تو روزای دلگیر سال 96 گوش میدادم و سعی میکردم خوب باشم. سعی میکردم لحظه به لحظه ی این آهنگ بیکلامو تو ذهنم حفظ کنم و زندگی خودمو،آینده ی خودمو تصور کنم.
بهش گوش دادم و یاد این افتاد که چقدر قوی بودم.
اون روز وقتی یهو جلو روم ظاهر شد و دیدمش یهو اشک تو چشام جمع شد، انگار یادم انداخت یادم رفته قوی بودنو. اون شب وقتی کنار ذ نشسته بودم و هندزفریشو تو گوشم گذاشته بود رفتنشو تماشا کردم و گفتم این آخرین باریه ک ب خودت اجازه میدی اینج
دانلود آهنگ جدید پیمان بیات مگر چه کردم
Download New Music Peyman Bayat Magar Che Kardam
آهنگ جدید پیمان بیات بنام مگر چه کردم
مگر چه کردم که مرا اینگونه ترکم میکنی
از عمر من تو لااقل یه عمر را کم میکنی از دور پیدایم بکن وقتی صدایت میزنم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ هم اتاقی محمد موسوی با کیفیت 320
دانلود آهنگ هم اتاقی محسن لرستانی
دانلود آهنگ هم اتاقی شادمهر
دانلود اهنگ هم اتاقی با صدای محسن یگانه

دانلود آهنگ هم اتاقی علی زارعی و ایوب علیپور

اهنگ هم اتاقی برس به دادم قدیمی
آهنگ هم اتاقی عربی
دانلود آهنگ هم اتاقی با گیتار
آهنگ ای که رفته باخود محمد اصفهانی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود آهنگ محمد اصفهانی به نام تو رفتی
دانلود آهنگ جدید محمد اصفهانی تو رفتی Download New Music مجموعه محمد اصفهانی با نام بزرگی دانلود آهنگ محمد اصفهانی با نام صورت کن که.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید رضا معینی به نام بهونه
Текст песни Bahooneh Reza Moeini
دنباله بهونه میگشت که بره من براش بهونشو جور کردمОн искал оправдание для меня, чтобы пойти и соответствовать его оправданиям
هرچقدر میشد باهاش جنگیدم خودمو از نفساش دور کردمСтолько, сколько я мог бороться с ним, я держал себя в стороне от него
توو چشاش ردی از احساس نبود میدونستم داره کم میاره

ادامه مطلب

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ، غلط باختم جان در هوای او غلط کردم، غلط 
عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ، عبث ساختم جان را فدای او غلط کردم ، غلط 
دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ، خطا سوختم خود را برای او غلط کردم ، غلط 
اینکه دل بستم به مهر عارضش بد بود بد جان که دادم در هوای او غلط کردم ، غلط 
همچو وحشی رفت جانم درهوایش حیف،حیف خو گرفتم با جفای او غلط کردم ، غلط 
+وحشی بافقی
+ شاعر عنوان: صائب تبریزی

سلام دوستان

از این بخش می توانید آهنگ های کد های 01 تا 30 دانلود کنید

دانلود آهنگ کد 01 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 02 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 03 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 04 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 05 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 06 : دانلود                       

د
دانلود آهنگ بارون رو بغل کردم ببین فکر نمیکردم بری با کیفیت بالا 320 موزیک صوتی Mp3 با لینک مستقیم
Ahang baron ro baghal kardam bebin fekr nemikardam beri
بارونو بغل کردم بببین فکر نمیکردم بری
مثل پروانه به دور شهر که میگرده ببین
تو دل من ریشه زدی واسه تو خوردم زمین
تا تو وایسی رو پاهات وسط راهو دور زدی
دانلود آهنگ بارون بغل کردم ببین فکر نمیکردم بری
تا نگی با چی میخوای باز دلمو گول بزنی
یه دفعه ساده ازم رد بشی و دل بکنی
من نمیرم تو نشین روبرومو تو چشام
مثل ساحل هی دروغ ب
دانلود آهنگ الناز از فرشید راد
دانلود اهنگ الناز با صدای ماهان
دانلود آهنگ الناز از دی جی فرح
دانلود اهنگ الناز از احسان کاراموز

دانلود آهنگ الناز از علی رستمی
دانلود آهنگ الناز از حمید عباسی
دانلود آهنگ الناز از علی بنتون
دانلود آهنگ الناز من میخوامت
دانلود آهنگ جدید
باید اینو میفهمیدم از اون اول دلت خوشحال نبود با من
من خودم کردم که لعنت بر خودم باد به این آتیش زدم دامن
تو به شوخی همه حرفاتو بهم گفتی من ساده نفهمیدم
توی قلبت هیچ جایی نبود واسم من فقط برای هیچ و پوچ جنگیدم
فکر میکردم شوخیه وقتی میگی دوسم نداری
شوخیه وقتی میگی کی از سرم دست بر میداری
فکر میکردم که ته دلت بهم علاقه داری اشتباه میکردم
من برات غریبه بودم اشتباه کردم بازیچت بودم فقط تورو سرگرم کردم
حالا میرم تا روزای خوبت برگر
برای دانلود بهترین آهنگ های ایرانی بر روی لینک های زیر کلیک کنید

دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ علی زند وکیلی بر باد رفته به همراه متن
دانلود آهنگ بهنام بانی خوابتو دیدم به همراه متن
دانلود آهنگ محمدرضا فروتن ژنتیک به همراه متن
دانلود آهنگ مرتضی پاشایی عشق جنجالی به همراه متن
دانلود آهنگ محمد علیزاده بارون نم نم به همراه متن
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام عادلانه نیست به همراه متن
,دانلود آهنگ دو سال با صدای سیجل و اکتاو ,دانلود آهنگ 2 سال از اکتاو و سیجل همراه متن ترانه از یانگ موزیک,دانلود آهنگ جدید سیجل و اکتاو 2 سال ,دانلود آهنگ دو سال از اکتاو و سیجل ,دانلود آهنگ قرصامو قرصامو بهم بدین(دو سال) از سیجل و اکتاو,دو سال از اکتاو و سیجل ,Images for ‫دانلود اهنگ قرصامو قرصامو بهم بدین‬‎,دانلود آهنگ رضا یزدانی بیدارم نکن با یهترین کیفیت به همراه ,دانلود آهنگ سیجل به نام دو سال ,#اکتاو hashtag on Twitter
دانلود آهنگ هم اتاقی محمد موسوی با کیفیت 320
دانلود آهنگ هم اتاقی شادمهر
دانلود آهنگ هم اتاقی محسن لرستانی
دانلود اهنگ هم اتاقی با صدای محسن یگانه

اهنگ هم اتاقی برس به دادم قدیمی
دانلود آهنگ هم اتاقی علی زارعی و ایوب علیپور
آهنگ هم اتاقی عربی
دانلود آهنگ هم اتاقی با گیتار

سلام دوستان

سلام دوستان

دانلود آهن
دارم فکر میکنم که آهنگ ها چیکار میکنن با روح آدمیزاد!
با گوش دادن یه موزیک ٥دقیقه ای...
چه جاها که نرفتم
چه کارها که نکردم :))))
با نت هاش رقصیدم 
با تحریرهاش اشک ریختم 
تو نقاط اوجش قلبم به لرزه در اومد... :)))
شهر هارو رد کردم و توی خیالم برات ترانه خوندم 
برات گلدون گرفتم و برام هوبی خریدی
کافه های کریمخان رو باهات زیر و رو کردم 
از شوق حضورت مدرس تا حقانی روجیغ کشیدم و ملودی صدات رو جا گذاشتم لابلای تموم شاخ و برگ های چنارهای تجریش:))))
از دست فروش ه

سلام دوستان

دانلود آهنگ کد 31 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 32 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 33 : دانلود

دانلود آهنگ کد 34 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 35 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 36 : دانلود                       

سلام دوستان

دانلود گلچین برترین آهنگ جدید پاپ
بهترین آهنگ های فارسی ایرانی سال
شاد و غمگین
گلچین موزیک های ایرانی
بهترین آهنگ های سال 98
دانلود آهنگ های جدید
 دانلود آهنگ خارجی 
بزرگترین آرشیو بهترین آهنگ های شاد و غمگین سال 98
دانلود آهنگ های پرطرفدار جدید
دانلود آهنگ i need your love از کالوین هریس
دانلود آهنگ i need your love از الی گولدینگ
دانلود آهنگ خارجی i need your love i need your time
دانلود اهنگ ای نید یور لاو ای نید یور تایم

دانلود آهنگ i need your love از madilyn bailey
دانلود کاور آهنگ i need your love
آهنگ i need your love با ترجمه
دانلود اهنگ خارجی ای نید یور لاو
دانلود آهنگ عجب رسمیه ایرج بسطامی
دانلود آهنگ عجب رسمیه رسم زمونه شاد
دانلود آهنگ عجب رسمیه رسم زمونه شکیلا
دانلود آهنگ عجب رسمیه رسم زمونه قصه برگ و باد خزونه

دانلود آهنگ عجب رسمیه شکیلا 320
دانلود آهنگ عجب رسمیه محسن لرستانی
دانلود آهنگ عجب رسمیه رسم زمونه قصه ی برگو باد خزونه
دانلود آهنگ عجب رسمیه رسم زمونه میرن آدما
متن اهنگ اه استانبول سزن اکسو
ترجمه ترانه های سزن آکسو
آهنگ آه استانبول از کیباریه

دانلود آهنگ yansin istanbul

آهنگ ترکی آه کاواکلار

دانلود اهنگ گچر سزن اکسو

دانلود آهنگ آه استانبول ابرو گوندش

دانلود اهنگ یانسین استانبول
,Sezen Aksu ,ترجمه آهنگ های استانبولی به فارسی,ترجمه آهنگ آه استانبول سزن آکسو ,نوبت 76 لیست درخواست ها آخرین درخواست ,متن آهنگ یانسین استانبول از سزن آکسو بایگانی ,متن و ترجمه آهنگ یانسین استانبول از سزن آکسو ,سزن آکسو در ترکی استا
دانلود آهنگ سارن درد
دانلود آهنگ سارن درد به همراه متن آهنگ و کیفیت اصلی از سایت آهنگدون
Download New Song Saaren Dard With Text And Best Quality From Ahangdoon

متن آهنگ درد سارن:
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
دانلود آهنگ درد از سارن به زودی
‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
سارن درد
,دانلود آهنگ دیوانه از رضا بهرام ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه 320 و 128 + متن آهنگ ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه,از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم ,دانلود آهنگ از دریا نترسانم که من ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه ,آهنگ دیوانه از رضا بهرام ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه (از دریا نترسانم که من در قلب تو ,دانلود آهنگ جدید رضا بهرام دیوانه
برای دانلود آهنگ خوزستان از محسن چاوشی معروف به زالو با کیفیت بالا به ادامه مطلب مراجعه کنید
در بخشی از این آهنگ میشنویم : این ظلمه وقتی که زالو ها تو جیب این مردم میلولن ... این آهنگ جنجال زیادی در ایران به پا کرده و جزو آهنگ های غیر قانونی محسوب میشود.
ادامه مطلب

سلام دوستان

دانلود آهنگ
دانلود آهنگ سکه ماه مرجان با کیفیت 320
دانلود آهنگ سکه ماه از مرجان mp3
دانلود آهنگ سکه ماه مرجان ویکی صدا
دانلود آهنگ وقتی تو نیستی تو خونه از مرجان

دانلود اهنگ قدیمی سکه ماه مرجان

متن آهنگ سکه ماه مرجان
دانلود آهنگ چشماتو وا کن که سحر از مرجان
دانلود آهنگ سکه ماه افشین
دانلود آهنگ علیرضا روزگار دلتنگتم
دانلود اهنگ علیرضا روزگار نمیری از یاد من
دانلود اهنگ قلبم اروم نمیشینه وقتی
دانلود آهنگ علیرضا روزگار دلتنگ تو شدم
دانلود آهنگ علیرضا روزگار گندم
دانلود آهنگ علیرضا روزگار خانوم من
دانلود آهنگ شاد علیرضا روزگار
اهنگ جدید علیرضا روزگار 97
دانلود آهنگ میخوام برم کوه سیما بینا
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو از شهاب عباسی
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو سیما بینا
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو با صدای میترا

دانلود آهنگ میخوام برم کوه از سولماز
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو سولماز
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو از قنبر نارویی
آکورد آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو

سلام دوستان

حالا که بلاگ رفته تو مود فول متال فرصت خوبیه که که این آهنگ هم با هم گوش بدیم که یکی از آیکانینک ترین اپنینگ های دنیای انیمه محسوب میشه 
من متنش رو خیلی وقت پیش ترجمه کرده بودم و امروز بعد از یه مقدار کلنجار رفتن بین فایلام پیداش کردم خوشبختانه ! 
برای خوندن متن این آهنگ و دانلودش برو ادامه ی مطلب :)

ادامه مطلب
دانلود آهنگ پویا بیاتی خواستم بگم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * خواستم بگم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , پویا بیاتی باشید.
دانلود آهنگ پویا بیاتی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Pouya Bayati called Khastam Begam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ پویا بیاتی خواستم بگم
خواستم بگم پیشم بشینتا بغضمو هق هق کنممن گریه کردم تا توروبا گریه هام عاشق کنمکاری نکن بدتر بشمتنها بمونم دق کنم

دانلود آهنگ alev alev از derya
دانلود آهنگ alev alev از derya yildirim
دانلود آهنگ alev alev الیاس

اهنگ alev alev ابرو گوندش

معنی آهنگ alev alev الیاس
دانلود آهنگ alev alev از derya yıldırım
دانلود آهنگ ترکی alev alev از derya yildirim

متن و ترجمه آهنگ alev alev از feridun duzagac
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده دوره کردم
با کیفیت عالی و لینک مستقیم ، پخش انلاین و متن آهنگ

متن آهنگ دوره کردم محسن ابراهیم زاده
دوره کردم روزی صد بار اون خنده هاتو
کی گذاشت رفت تو بگو اخه من یا تو
هر چی میگن بذار بگن من دیوونم
آسمون اینجا ابری اونجا نمیدونم
بیا غصه رو پر پر کن بیا حالمو بهتر کن
بیا دوریتو کمتر کن بیا چشمامو کم تر کن
بیا غصه رو پر پر کن بیا حالمو بهتر کن
بیا دوریتو کمتر کن بیا چشمامو کم تر کن
کی مثل این دل نرفت و نکندو
بد
دانلود آهنگ جدید ایوان بند گل اندام
Download New Music Evan Band – Gol Andam
پخش و دانلود از رسانه سلطان موزیک از لینک زیر منتشر شد

ایوان بند گل اندام

دانلود آهنگ جدید ایوان بند گل اندام با لینک مستقیم

متن آهنگ گل اندام از ایوان بند

به تماشای تو یه عمره که عادت کردمعاشقی کردم و انگار عبادت کردمخواب چشمای تورو دیدم و بیدار شدممن به خال لبت ای دوست گرفتار شدمچشم شهلای تو بدجوری خرابم کردهمنو تو عشق تو دیوانه حسابم کردمدوتا یار که صدبار از هم نمیرنجنعاش
دانلود آهنگ محمدرضا شجریان بهار دلکش + متن و بهترین کیفیت
تصنیف زیبا و شنیدنی محمدرضا شجریان بنام بهار دلکش همراه با متن و دو کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Mohammadreza Shajarian – Bahare Delkash With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ محمدرضا شجریان بهار دلکش
بهار دلکش رسید و دل به‌جا نباشداز آن‌که دلبر دمی به فکر ما نباشددر این بهار ای صنم بیا و آشتی کنکه جنگ و کین با من حزین روا نباشدصبحدم بلبل، بر درخت گل، به‌خنده می‌گفتنازنینان را، مه‌جبینان را، وفا نباشد
اگر ک
اینستاگرام رو دی اکتیو کردم ، برای تلگرام محدودیت زمانی تعیین کردم و توییتر رو به مدت یه ماه بلاک کردم.
عمیقا حس خوبی دارم. دلم میخواد از شبکه های اجتماعی یه مدت فاصله بگیرم. الان دیگه وقتی گوشی رو باز میکنم، میرم سراغ فیدبیو و طاقچه:). آهنگ باز میکنم و بیشتر فکر میکنم. 
امیدوارم این یک ماه بدون شبکه اجتماعی خوب باشه و وسط راه جا نزنم.
دلم برای وبلاگ تنگ شده بود. یکم حرف بزنید ... ببینم کیا هستن، کیا همچنان دارن اینجا رو میخونن؟
پ.ن : اپلیکیشن هام

سلام دوستان

دانلود آهنگ های روز دختر با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان آهنگ های روز دختر و دانلود آهنگ روز
زیبا ترین و جذاب ترین و باحال ترین آهنگ های روز دختر و دانلود آهنگ های روز دختر با لینک مستقیم
دانلود آهنگ های روز دختر با فرمت mp3 و دانلود رایگان آهنگ های جدید روز دختر با لینک مستقیم
جدید ترین و زیبا ترین و جذاب ترین و قشنگ ترین عکس نوشته های و دانلود آهنگ های روز دختر
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا ترین اهنگ های روز دختر و دانلود آهنگ های رو
دانلود آهنگ این رویاست میدونم ته دنیاست میدونم از حمید صفت به صورت کامل : دانلود آهنگ حمید صفت دیوونس | کیفیت 320 و 128 همین الان دانلود کنید ترانه دیوونس از حمید صفت به همراه دو کیفیت.
دانلود آهنگ حمید صفت دیوونس اون دیوونس | کیفیت 320 و 128 دانلود آهنگ این رویاست میدونم ته دنیاست میدونم آهنگ رپ + متن آهنگ از علی میر صدایی شبیه به حمید صفت و یاس دارد این رویاست میدونم ته دنیاست میدونم نسخه کامل.
ادامه مطلب
سلاممممممم 
امروز می خوام چند تا آهنگ واقعا زیبا رو معروفی کنم که چون گروه هاشون معروف نبودن شنیده نشدن و من واقعا از گوش دادن به اونها لذت میبرم...
خب میریم سراغ لیست مون ........
۱-آهنگ hands up ازB.A.Pلینک:
۲-آهنگ my flower ازjbj لینک:
۳-آهنگ Biutiful از wannaone لینک:
۴-آهنگ o sole mio ازsf9 لینک:
۵-آهنگ mamamia ازsf9 لینک:
۶-آهنگ abyys از؟؟؟ لینک:http://opizo.com/86250/?http://uploadboy.me/abvp7xrwe3pm.html
خب این رتبه بندی ها صحت نداره چون همه این آهنگ ها عالی هستن و من هم عاشقشونم ..... حتی اکثر این گروه ها ا
دانلود آهنگ فرانسوی غمگین خواننده زن
آهنگ فرانسوی جدید
دانلود آهنگ آخرین رقص از ایندیلا
دانلود اهنگ ایندیلا love story

آهنگ های فرانسوی معروف جدید
دانلود اهنگ indila derniere danse 320
دانلود آهنگ فرانسوی 2017
متن و ترجمه آهنگ run run از indila
دانلود آهنگ ساری گلین نسخه اصلی
دانلود آهنگ ساری گلین | بهترین کیفیت همینک ترانه ترکی و زیبای ساری گلین با صدای عالیم قاسیم اف ... آهنگ ها با کاور اصلی و بدون تگ تبلیغاتی قرار میگیرند.  دامن کشان ساری گلین. دانلود آهنگ ساری گلین نسخه اصلی. Download Old Music BY : Alim Ghasimov | Sari Gholin With Text And 2 Quality 320 And
عروس طلایی یا دختر کوهسار به ترکی آذری "ساری گه لین" به ارمنی "ساری ... قایتار قوزونو ساری گلین بودَرَنین اوزونو چوبان قایتار قوزونو ساری گلین نه‌او لا ... حالت شب
,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس سانسور,    متن اهنگ سانسور از تی ام بکس,    دانلود ریمیکس آهنگ سانسور,    دانلود موزیک ویدیو سانسور تی ام بکس,    پخش آنلاین آهنگ سانسور تی ام بکس,    دانلود اهنگ tm bax بنام خدا قسمت کنه این دافه واسم جور شه,    آهنگ تیام بکس سانسور,    دانلود اهنگ تی ام بکس بازم بفرما,    خدا قسمت کنه این دافه واسم جور شه tm bax,    ,   
دانلود همه آهنگ های فیلم سینمایی مطرب توسط پرویز پرستویی, دانلود همه آهنگ های فیلم سینمایی مطرب با موزیک ویدیو, دانلود همه آهنگ های فیلم سینمایی مطرب مصطفی کیایی با تکست و متن اشعار ترانه ها 320 kb 128kb دانلود همه آهنگ های فیلم سینمایی

ادامه مطلب
دانلود آهنگ آصف آریا آتیش
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آتیش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , آصف آریا باشید.
دانلود آهنگ آصف آریا به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Asef Aria called Atish With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ آتیش آصف آریا
هی این پا اون پا میکنی و بد با دلم تا میکنی تو خودت نمیدونی با من چیکارا میکنییه ذره بازیگوشی و همش میری تو گوشی چقدم بهت میاد لباسی که میپوشیدیوونه شد
دانلود آهنگ یکی یک دونه ای واسم دلم هی تنگ میشه واست با بهترین کیفیت : دانلود آهنگ میثم ابراهیمی یکی یک دونه ای واسم (با بهترین کیفیت + متن ...
 قسمتی از متن آهنگ: یکی یک دونه ای واسم دلم هی تنگ میشه واست اگه ترکم کنی جونم هیچی از من نمیمونه سنگ رو سنگ بند نمیمونه این آدم دل نگرونه
دانلود آهنگ یکی یک دونه ای واسم دلم هی تنگ میشه واست  دانلود آهنگ یکی یک دونه ای واسم دلم هی تنگ میشه واست دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به نام یکی یک دونه ای واسم Meysam Ebrahimi
دانلود ریمیکس هیپ هاپ ایرانی
دانلود آهنگ هیپ هاپ خارجی 2018
دانلود اهنگ هیپ هاپ الناز قاسمی
دانلود آهنگ هیپ هاپ خارجی 2017
دانلود آهنگ هیپ هاپ برای ماشین
دانلود اهنگ هیپ هاپ رقص الناز قاسمی
دانلود آهنگ هیپ هاپ فارسی شاد
دانلود اهنگ هیپ هاپ 2017
دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار
آهنگ های آلبوم لاله زار ابی شامل آهنگ جهان بدون تو، آهنگ قلب قاپ، آهنگ لاله زار ، آهنگ جاده های نرفته ، آهنگ کوچه نسترن ، آهنگ دلم میخواد ، آهنگ شب یلدا ، آهنگ شاهنومه، آهنگ چشمم به اون خونست، آهنگ آخرین آهنگ در یک فایل زیپ با لینک مستقیم در ادامه مطلب قابل دانلود است.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید کاروئل گل گلخونه
Download New Music Karoel Gole Golkhoone
دانلود اهنگ گل گلخونه از کاروئل با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
دانلود آهنگ غمگین کجا گمت کردم ما که همپای هم بودیم
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
,    ,    متن آهنگ مسعود بختیاری گل ناز دارم,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مسعود بختیاری 320,    اهنگ لری گل ناز دارم مه شو تارم,    مسعود بختیاری gol-e naz,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهرنوش مختاری,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهدی در استیج,    دانلود اهنگ مسعود بختیاری دی بلال,    دانلود آهنگ گل ناز دارم موسی موسوی,    اهنگ معین گل ناز دارم مه شو تارم,   

سلام دوستان

دانلود آهنگ کد
دانلود آهنگ hayat gibi 320
دانلود آهنگ toygar isikli hayat gibi 320
دانلود آهنگی که کوزی برای جمره خوند
دانلود آهنگ ترکی تیتراژ سریال کوزی گونی

دانلود آهنگ hayat gibi (مثل زندگی) از toygar işıklı
دانلود آهنگ باغلاما کوزی گونی
دانلود آهنگ تیتراژ سریال کوزی گونی
آهنگ ترکی تویگار کوزی گونی
شروع فعالیت تهران رپ در تاریخ 16 فروردین 98 میباشد.
وبلاگ در زمینه ی دانلود آهنگ سبک رپ فعالیت خواهد داشت. با دنبال کردن سایت ما را در این زمینه کمک یار باشید.
دانلود آهنگ های جدید ایرانی سبک رپ با کیفیت بالا 320 و 128 بصورت لینک مستقیم - جدیدترین آهنگ های رپ را در تهران پاپ خیلی راحت دانلود کنید.
شروع فعالیت تهران پاپ در تاریخ 16 فروردین 98 میباشد.
وبلاگ در زمینه ی دانلود آهنگ سبک پاپ فعالیت خواهد داشت. با دنبال کردن سایت ما را در این زمینه کمک یار باشید.
دانلود آهنگ های جدید ایرانی سبک رپ با کیفیت بالا 320 و 128 بصورت لینک
مستقیم - جدیدترین آهنگ های رپ را در تهران پاپ خیلی راحت دانلود کنید.
دانلود آهنگ های ایرانی
دانلود گلچین برترین آهنگ جدید پاپ
بهترین آهنگ های فارسی ایرانی سال
شاد و غمگین
دانلود آهنگ های جدید ایرانی
گلچین موزیک های ایرانی
بهترین آهنگ های سال 98
همچنین ببینید : 
دانلود آهنگ ماشین
این پست همیشه آپدیت خواهد شد.
بزرگترین آرشیو بهترین آهنگ های شاد و غمگین سال 98
« آپدیت 98.07.07 »
دانلود آهنگ های پرطرفدار جدید
گرشا رضایی - ادامه داره
میمیرم واسه چشمات که عزیزن که عجیبن که دیوونن
چشمام خورده به چشمات که مریضن که حریصن
گ
یکی دیگه از اون آهنگ های پاییزی که واقعا به حال و هوای این فصل می خوره آهنگ نه نرو از سیروان خسروی هست که به شدت رومنس و یه جورایی ناراحت کننده ست ولی از اون غم های دوست داشتنی. از اون آهنگ هایی که می دونی وقتی گوشش می دی روح و دلت پر می کشه به جایی که نباید... از اون آهنگ هایی که حتی اگه از لحاظ احساسی توی شرایط خوبی باشی باز هم ذهنت رو درگیر می کنه و واقعا دیوونه ی این آهنگم. از اون آهنگ هایی که می دونی وقتی گوشش بدی دلتنگی دیوونت می کنه ولی باز هم
سلام 
دوستان گلم
این آهنگ در فروردین 99 پخش شد و 
اولین آهنگ در این سال هستش
کهبه سبک گنگ فان هستش با میکس ومستر علی رهما عزیز
امبدوارم دانلود کنید ولذت ببرید 
دانلود آهنگ نبراسکا عرفان صوفی

متن آهنگ : ادامه مطلب
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها